baki

نحوه انتخاب بهترین بیمه سفر در سال 2020 (COVID-19)

25 مرداد ماه| 99

اگرچه ممکن است به آسانی گذشته ، یافتن بیمه مسافرتی جامع در طول سفر برای بیماری COVID-19 نباشد زیرا هنوز درمان آن امکان پذیر است. در اینجا ، ما به برخی از متداول ترین سوالات مربوط به پوشش بیمه سفر در سال 2020 ، از یافتن ارائه دهندگان متخصص برای مقصد های "بدون مراجعه" تا مطالبه تاخیر و اقامت های اجباری پاسخ می پردازیم

آیا شرکت های بیمه مسافرتی ویروس کرونا را تحت پوشش خود قرار می دهند؟

پس از آنکه WHO ( سازمان بهداشت جهانی ) در 11 مارس اعلام کرد که کرونا ویروس در دنیا وجود دارد، بسیاری از شرکت های بیمه مسافرتی گفتند که آنها ادعاهای مربوط به COVID-19 را پوشش نمی دهند. با این حال ، هنوز هم برخی از شرکت ها هستند که هزینه های پزشکی برای حوادث مربوط به COVID-19 را در هنگام تعطیلات تأمین می کنند ، مشروط بر اینکه مقصد قبل از عزیمت ، در مشاوره های مسافرتی غیر ضروری قرار نگیرد.

کشور من با مقصد تعطیلات انتخاب شده من راه مسافرتی ندارد. آیا می توانم بیمه مسافرتی دریافت کنم؟

دشوار است ، اما غیرممکن نیست. اگر قصد سفر به مقصدی را دارید که در لیست پل های هوایی مورد تأیید کشور شما نیست ، اکثر شرکت های بیمه شما را پوشش نمی دهند. با این حال ، تعداد معدودی از ارائه دهندگان متخصص هستند که در هنگام COVID-19 ، مقاصد "بدون حرکت" را بیمه می کنند.

اگر دولت من از سفر به مقصد من توصیه كند بعد از آمدن من چه اتفاقی می افتد؟ آیا بیمه نامه من بی اعتبار خواهد بود؟

اگر دولتی هنگام تعطیل بودن ، مقصدی را از لیست مسیرهای مسافرتی خود حذف می کند (و شما بیمه را قبل از عزیمت خریداری کرده اید) ، بیمه شما قابل استفاده است . قبل از خارج کردن بیمه با ارائه دهنده خود مشورت کنید و فقط به شرکتی مراجعه کنید که در این شرایط آماده ارائه پوشش باشد.