baki

بیمه مسافرتی

اگر تابستان به مرخصی می روید ،احتمالاً قبلاً برخی از عناصر اصلی مانند پرواز یا مسافرت خود را رزرو کرده اید. اما آیا شما بیمه مسافرتی را خریداری کرده اید؟این روزها سایت های مسافرتی اضافه کردن محافظت از سفر را برای خرید شما بسیار آسان می کنند ، اما این هزینه چه چیزی را برای شما به ارمغان می آورد ، و چه زمانی هزینه اضافی در واقع ارزش آن را دارد؟

بیمه مسافرتی - هلدینگ باکی

به طور کلی دو نوع بیمه مسافرتی وجود دارد:

محافظت از لغو سفر اساسی:که معمولاً کیسه های گمشده را می پوشاند ،اگر اتصال و بازپرداخت را از دست دادید ، اگر نمی توانید به دلیل مریض بودن یا صدمه دیدن ، راهی شوید. بیمه مسافرتی جامع:که به طور معمول تمام این موارد را در بر می گیرد ،به علاوه هزینه های مربوط به اورژانس های پزشکی یا دندانپزشکی ، تخلیه در حوادث و حتی هزینه های مربوط به مرگ تصادف. در اصل این یک دسته کوچک از هزینه سفر و پزشکی است.

بیمه مسافرتی - هلدینگ باکی

اگر می خواهید بیمه سفر یا مسافرت بگیرید (این دو اصطلاح کاملاً قابل تعویض هستند) ، متخصصان معمولاً نوع کامل را توصیه می کنند. شما حتی می توانید بیمه ای را تهیه کنید که همراه با "لغو به هر علتی" باشد ، که در صورت مسافرت به مکانهایی که ممکن است ناآرامی های سیاسی را تجربه کنند ، ایده آل است. اگر برای سیاست "لغو به هر دلیلی" هزینه اضافی پرداخت نکرده اید ،احتمالاً وواجد شرایط بازپرداخت هستید ، با دستورالعملهای دقیق روبرو خواهید شد. به عنوان مثال ، اگر قبل از سفر بیمار شویداگر می خواهید بازپرداخت کنید ، باید قبل از لغو یادداشت پزشک خود را دریافت کنید.

بیمه مسافرتی - هلدینگ باکی

چرا بیمه مسافرتی هواپیمایی خریداری می کنیم؟

پروازها و هتل ها رزرو شده اند اما ، چه اتفاقی می افتد اگر ...

1. شما فقط چند روز قبل از عزیمت بخاطره آنفولانزا سفر خود را کنسل کرده باشید؟

2. اپراتور تور برای گشت و گذار 2 روزه شما ورشکستگی را اعلام می کند؟

3. شما به طور غیر منتظره ای از کار خود اخراج شدید؟

بگذارید بیمه سفر از شرایط پیش بینی نشده ای که می تواند برنامه های شما را مختل کند ، از سرمایه گذاری در سفر خود محافظت کند. ما می توانیم پوشش لغو سفر را به شما ارائه دهیم ، تا 100٪ هزینه سفر خود را به دلایلی از قبیل: خاتمه توسط کارفرما * بیماری تحت پوشش یا آسیب دیدگی شما یا همراهان مسافر خود تأمین کنید. * خدمات هواپیمایی حداقل 24 ساعت به دلیل بلایای طبیعی مانند طوفان ها ، به نام طوفان های شدید یا زمین لرزه ها متوقف شده است.

بیمه مسافرتی - هلدینگ باکی

چه زمانی لازم نیست از بیمه سفر استفاده کنیم:

تعطیلات خود را یک سرمایه گذاری در نظر بگیرید. آیا خوب هست که این پول را از دست بدهید؟ در کل ، اگر مبلغ نسبتاً کمی را در سفر خود خرج می کنید ، که احتمالاً ارزش آن را نداردتا سفر خود را بیمه کنید

• برای مسافرت با مقاصد نزدیک

• اگر کارت شما آن را ارائه می دهد

• فقط برای انعطاف پذیری

بیمه مسافرتی - هلدینگ باکی

چه زمانی به بیمه سفر نیاز داریم؟

"بیمه در سفرهای بین المللی و سفرهای داخلی بسیار ضروری است ، به ویژه مواردی که شما باید از قبل بسیار برنامه ریزی کنید.

• برای سفرهای بین المللی

• به دلایل پزشکی

• برای سفرهای دریایی

بیمه مسافرتی - هلدینگ باکی