baki

بیماران در پرواز

در بسیاری از شرکتهای هواپیمایی داخلی و بین المللی هر سال تقریباً 1 میلیارد نفر از طریق هوا سفر می کنند. پیش بینی شده است که در دو دهه آینده ،تعداد مسافران دو برابر خواهد شد. . افزایش جهانی درسفر ،و همچنین به طور فزاینده ای جمعیت ، فرض این امر رامنطقی می دانندافزایش قابل توجهی مسافران مسن وجود خواهد داشت و مسافران با بیماری اغلب در مورد پرواز این سؤالاتی را با پزشکان مطرح میکنند وآنها توصیه هایی دارند و یا به مسافران میگویند ، چه اقدامات احتیاطی را باید انجام دهند.

بیماران در پرواز - هلدینگ باکی

پرواز با وضعیت پزشکی :

سفر به خودی خود اغلب می تواند یک تجربه استرس زا باشد و از این گذشته بسیاری از شرایط پزشکی وجود دارد که می تواند سفر هوایی را برای شما مشکل ساز کند. به همین دلیل ما یک راهنمای جامع ایجاد کردیم که چه شرایط پزشکی ممکن است در سفر شما تأثیر بگذارد.

از پزشک خود سؤال کنید :

اگر مطمئن نیستید که شرایط پرواز را دارید یا خیر ، همیشه توصیه می شود با پزشک خود مشورت کنید و آنها می توانند بر این اساس توصیه کنند.

بیماران در پرواز - هلدینگ باکی

آنفلوانزا :

انقباض هر بیماری عفونی ممکن است توانایی پرواز شما را به دست آورد و یکی از شایع ترین آن بیماری آنفولانزا است. اگرچه آنفلوانزا به دلیل عدم سلامتی غالباً مانع پرواز افراد می شود ، اما آنفلوانزا نیز می تواند در طی 3-5 روز بعد از اولین علائم شما عفونی باشد. اگر هنوز قصد پرواز با یک بیماری عفونی را دارید ، شاید مجبور شوید از پزشک خود گواهی "مناسب برای پرواز" دریافت کنید. بعضی از شرکتهای هواپیمایی ممکن است اتاقهای انتظار و شبانه روزی را برای مسافران بیمار درنظربگیرند.

بیماران در پرواز - هلدینگ باکی

بیماری های تنفسی :

سایر شرایط پزشکی که می تواند شما را از پرواز متوقف کند شامل بیماری های تنفسی کوتاه مدت و جدی مانند ذات الریه است. در حالی که اینها همچنین می توانند عفونی باشند ، ممکن است باعث سخت نفس کشیدن شود. در حالی که شرایط پزشکی طولانی و پایدار نباید شما را از پرواز متوقف کند ، شما باید همیشه دارو یا استنشاقی خود را همراه داشته باشید. اگر وضعیت پزشکی طولانی مدت دارید ، بیمه مسافرت تعطیلات اضافی ممکن است شما را برای این امر پوشش دهد. اما اگر وضعیت تنفسی طولانی مدت شما پایدار نباشد ، ممکن است مجبور شوید از پرواز اکسیژن استفاده کنید که می تواند با آزمایش مناسب پرواز مشخص شود.

بیماران در پرواز - هلدینگ باکی

سکته مغزی :

اگر به تازگی سکته مغزی کرده اید ، باید حداقل 10-21 روز قبل از پرواز منتظر بمانید ، بستگی به هواپیمایی دارد. سکته های مغزی همچنین می تواند شما را با تحرک کمتری رها کند و در صورت بروز این مشکل ، پرواز می تواند خطر ترومبوز ورید عمقی را افزایش دهد ، زیرا ممکن است چندین ساعت بنشینید. برای کاهش خطر ابتلا به این امر ، می توانید صندلی هایی را که دارای یک اتاق مخصوص اضافی برای ساق پا است ، رزرو کنید و همچنین از انجام ورزش در حین پرواز اطمینان حاصل کنید.