baki

UNWTO ( سازمان جهانی گردشگری ) بسته گردشگری اسپانیا 4.2 میلیارد یورو راتحسین میکند

سازمان جهانی جهانگردی از آمادگی اسپانیا برای پیشبرد راه برای شروع مجدد گردشگری استقبال کرده است. رئیس آژانس تخصصی سازمان ملل متحد در جلسه‌ای با رئیس جمهور اسپانیا ، پدرو سانچز ، در مادرید حضور یافت تا در مورد کار دولت خود برای سهولت در محدودیت سفرهای معرفی شده در نتیجه همه گیر Covid-19 ، آگاهی یابد.

01 تیرماه | 99

از دبیرکل UNWTO ، زوراب پولولیکاسویل دعوت شد که در هنگام ارائه برنامه راه اندازی مجدد صحبت کند ، زیرا اسپانیا به دنبال این است که از قدرت بخش گردشگری برای مهار بهبود اقتصادی تر استفاده کند.اسپانیا همچنین به عنوان یکی از مقاصد گردشگری پیشرو در جهان ، کشور میزبان UNWTO و یکی از متحدان محکم خود در این مأموریت است تا بخش را به عنوان سنگ بنای توسعه پایدار ملی و بین المللی تبدیل کند. Covid-19 ضربه سختی به اسپانیا زد و جهانگردی را تقریباً متوقف کرد.

باربادوس با اولین سفری که انتظار می رود در ماه ژوئیه باز شود ، شروع به کار مجدد می کند.

همه مشاغل موجود در باربادوس به دنبال محدودیت خدمات مختلف کشور در مبارزه با کووید 19 دوباره بازگشایی شده اند.میا آمور موتلی ، نخست وزیر باربادوس ، با صدور بیانیه ای اعلام كرد كه این تصمیم براساس توصیه های بهداشت عمومی ، در رابطه با بخش خصوصی گرفته شده است.تا به امروز ، 96 مورد تأیید شده ، 83 مورد بهبودی کامل و هفت مورد مرگ ناشی از Covid-19 رخ داده است.پرونده های فعال همچنان در انزوا قرار دارند ودر وزارت بهداشت و درمان مراقبت می شوند. موتلی تصریح کرد: در حالی که به مشاغلی مانند سالن های بدنسازی برای بازگشایی مجوز داده شده اند ، پروتکل های بهداشت و ایمنی که توسط وزارت بهداشت و بهزیستی ترسیم شده است باید از نزدیک دنبال شود. موتلی همچنین اضافه کرد که دولت یک سری ابتکارات را برای باربادوس آغاز خواهد کرد و اطمینان خواهد داد که کشور آماده استقبال از بازدید کنندگان در یک جزیره بکر است.وی گفت: "اگر می خواهیم مردم را به اینجا برگردانیم ، خواه از خانواده یا دوست یا همکار تجاری یا بازدید کننده باشد ، ما باید از آنها در یک جزیره بکر و خوش ذوق استقبال کنیم.

"ما باید" فاکتورها "را به سواحل خود برگردانیم."

خطوط هوایی مالت از برنامه هایی برای فصل تابستان پرده برداشت

خطوط هوایی مالت از چهارشنبه اول ژوئن برنامه تابستانی خود را آغاز می کند.با بازگشایی فرودگاه بین المللی مالت به عملیات تجاری ، پس از تعطیل شدن سه ماهه ، این شرکت هواپیمایی کشور را به 22 مقصد وصل می کند.پروازهای ایر مالت به روم ، لیون و مارسی هم اکنون به پروازهای قبلی اعلام شده به کاتانیا ، مونیخ ، فرانکفورت ، برلین ، دوسلدورف ، وین ، زوریخ ، ژنو و پراگ می پیوندند.

خطوط هواییwizz برای افتتاح اولین پایگاه روسیه

خطوط هوایی Wizz افتتاح اولین پایگاه روسی خود را در سن پترزبورگ اعلام کرد. از ماه سپتامبر ، یک فروند هواپیمای ایرباس A320 در فرودگاه پالکوو مستقر خواهد شد. همزمان با تأسیس پایگاه جدید ، Wizz Air از 18 سپتامبر پنج سرویس جدید به پنج کشور از سن پترزبورگ اعلام کرد. اولین پرواز Wizz Air در سال 2017 از سن پترزبورگ انجام شد و تا به امروز وایز بیش از 250،000 مسافر را در مسیرهای سن پترزبورگ خود حمل کرده است. این هواپیما از مسیرهای جدید به سالزبورگ (اتریش) ، اسلو (نروژ) ، کپنهاگ (دانمارک) ، استکهلم Skavsta (سوئد) و مالت پشتیبانی خواهد کرد. امروز در کنفرانس مطبوعاتی ، جوزپه وردی ، مدیر اجرایی گروه Wizz Air گفت: "اطلاعیه امروز حاکی از تعهد Wizz Air برای ایجاد فرصت های مسافرتی بیشتر و کم هزینه برای مسافران روسی است. "لحظه به یاد ماندنی از اعلام پایگاه Wizz Air در فرودگاه Pulkovo ، و اختصاص یک هواپیمای مدرن ، بر اهمیت بازار روسیه برای عملیات ما تأکید دارد.