baki

شروع برنامه eTA

اگر این مدارک را در اختیار دارید ، می توانید برای ETA اقدام کنید.

وقتی میخواهید برایETAاقدام کنید، باید اطلاعات زیر را در زمینه های مختلف قرار دهید:

جزئیات مربوط به درخواست خود یا شخص دیگری که تقاضا می دهد.

اگر از طرف شخص دیگری درخواست می کنید ، باید اطلاعات شخصی خود را وارد کنید.

سند مسافرتی که با شما درخواست ETA و جزئیات مربوط به آن از قبیل:

کشوری که آن را صادر کرده است؛

شماره آن سند (شماره گذرنامه)؛

تاریخ انتشار و تاریخ انقضا؛

سایر اطلاعات شخصی مانند:

نام و نام خانوادگی شما

جنسیت؛

تاریخ تولد؛

ملیت؛

وضعیت تأهل؛

ویزا کانادا - هلدینگ باکی

جزئیات مربوط به بازدیدهای قبلی در کانادا یا اینکه تاکنون ویزا داشته اید.

اطلاعات استخدامی؛

اطلاعات تماس (آدرس پست الکترونیکی)؛

آدرس مسکونی؛

اطلاعات سفر مانند:

تاریخ سفر به کانادا؛

شماره پرواز (اگر سفر خود را قبلاً رزرو کرده اید)؛

سوالات پیش زمینه مانند:

پیش از این درخواست های ویزا در کانادا را رد می کردند.

تاریخ جنایی؛

تاریخچه پزشکی؛

باید اطمینان حاصل کنید که شماره و اطلاعات مربوط به گذرنامه را درج کرده اید. اگر اطلاعات اشتباه را در مورد سند مسافرت خود قرار دهید ، حتی اگر ETA شما تأیید شود ، قادر به پرواز نیستید. باید مجدداً مراحل درخواست را شروع کنید ، هزینه آن را بپردازید و منتظر رسیدگی باشید.

ویزا کانادا - هلدینگ باکی

هزینه های ETA کانادا چیست؟

پس از ارائه برنامه با اطلاعات مورد نیاز ، به یک سایت منتقل می شوید تا پرداخت ETA را پرداخت کنید. هر eTA 7دلار هزینه دارد ، بنابراین قبل از ارائه درخواست خود باید این هزینه را بپردازید. اگر از پرداخت هزینه خودداری کنید ، درخواست از کنسولگری کانادا پردازش نمی شود. پس از پرداخت هزینه ، تأیید نامه الکترونیکی دریافت خواهید کرد که درخواست شما دریافت شده و در حال پردازش است.

زمان پردازش eTA چقدر است؟

ETA یکی از سریعترین اسناد برای بدست آوردن است ، بنابراین زمان پردازش نیز بسیار کوتاه است. اکثر برنامه های کاربردی eTA پس از ارسال برنامه ، چند دقیقه پردازش می شوند. شما فقط نامه ای را ارسال می کنید که بیان می کند برای ETA تأیید شده اید. با این وجود مواردی وجود دارد که پردازش ETA شما چند روز طول بکشد ، اما بیش از 1 هفته طول نمی کشد. شما ایمیل تأیید را دریافت خواهید کرد و سپس می توانید ترتیب سفر به کانادا را بدهید. وقتی به کانادا سفر می کنید ، فقط باید گذرنامه خود را با خود بیاورید و مدارکی دیگر دراختیار شما قرار نمی گیرد. گذرنامه شما ETA را بصورت الکترونیکی انجام می دهد و مقامات آن را اسکن می کنند تا ببینند تأیید شده اید یا نه. به همین دلیل داشتن اطلاعات صحیح گذرنامه در برنامه eTA مهم است. اگر اطلاعات eTA و گذرنامه شما مطابقت نداشته باشد ، شما قادر به سفر به کانادا نخواهید بود.

ویزا کانادا - هلدینگ باکی

اعتبار eTA چقدر است؟

پس از گرفتن ETA ، می توانید به کانادا سفر کرده و 6 ماه یا کمتر در آنجا بمانید. با این وجود ، ETA می تواند بیش از این اعتبار داشته باشد. بیشتر اوقات ، ETA شما تا 5 سال یا تا زمان انقضا گذرنامه شما تأیید می شود. بنابراین این بدان معنی است که شما می توانید هر زمان که می خواهید به کانادا سفر کنید ، اما نمی توانید بیش از 6 ماه بمانید. اگر یک گذرنامه جدید بدست آورید ، باید برای ERA جدید درخواست کنید زیرا این امر نمی تواند از یک گذرنامه به دیگری منتقل شود.

ویزا کانادا - هلدینگ باکی

آیا می توانم وابستگان خود را با ETA با خود به کانادا بیاورم؟

ویزای eTA کانادا یک سند مسافرتی مجزا است و توسط چند نفر قابل استفاده نیست. به طور خودکار به گذرنامه شخص وصل می شود و به همین دلیل است که هر یک از اعضای خانواده باید ETA خود را داشته باشند.بنابراین ، همسر یا شریک قانونی شما باید برای ETA خود درخواست کند ، دراین حال یکی از والدین یا سرپرستان می تواند از ETA فرزندان استفاده کند. مراحل درخواست وهزینه همان است.