baki

کشورهایی که مجدداً مرزهای خود را برای گردشگری باز می کنند

با خاتمه قفل در سراسر جهان ، بسیاری از کشورها شروع به کاهش محدودیت های مرزی و بازگشایی مجدد برای گردشگران بین المللی کردند. در اینجا لیست کاملی از کشورهایی که برای گردشگری بازگشایی می شوند ، آمده است. اطلاعات با سرعت زیادی در حال تغییر است بنابراین حتماً بارها و بارها بررسی کنید تا بدانید که در مقصد سفر مورد علاقه خود چه می گذرد! بازگشایی فعالیت های جهانگردی به تصویب دولت هر کشور بستگی دارد و می تواند در هر زمان قابل برگشت باشد. قبل از سفر حتماً با مقامات محلی و فدرال تماس بگیرید.

31 تیر ماه | 99

آنتیگوا و باربودا: آنتیگوا و باربودا در تاریخ 4 ژوئن برای بازدید کنندگان بین المللی بازگشایی شدند.در همان روز ، این جزیره از اولین پرواز بین المللی خود استقبال کرد زیرا این جزیره مرزهای خود را به دلیل شیوع کرونا بسته بود. آروبا:در تاریخ 11 ژوئن ، دولت آروبا از بازگشایی رسمی مرزها برای سفرهای بین المللی برای کشورهای مختلف بین 15 ژوئن و 10 ژوئن 2020 خبر داد. باهاما:نخست وزیر دکتر هوبرت مینیس ، نخست وزیر گفت: باهاما در تاریخ 1 ژوئن هدف دارد که مرزهای خود را برای گردشگران بین المللی باز کند.

کرواسی:از اول ژوئن سال 2020 ، کرواسی اکنون مجدداً با اجازه بازدید از کشورهای عضو اتحادیه اروپا به گردشگران بازگشته است.

قبرس:قبرس از لیست کشورهایی که از ماه ژوئن شروع می شود ، مجدداً به روی گردشگران باز می شود.پس از بازگشایی مقصد ، بازدیدکنندگان فقط از کشورهای منتخب مجاز به ورود خواهند بود

جمهوری دومینیکن:ساحل جمهوری دومینیکن،وزیر اقتصاد،برنامه ریزی و توسعه تأیید کرده است که جمهوری دومینیکن از اول ژوئیه دوباره به روی گردشگران باز می شود.

فرانسه:نخست وزیر فرانسه در توییتر اعلام کرد که این کشور از 15 ژوئن شروع به بازگشایی مجدد برای گردشگران خواهد کرد.

پولینزی فرانسه (بورا بورا و تاهیتی):بازگشایی تنگه های برفی بیش از حد Bora bora bora bora در 15 ژوئن تاهیتی ، بورا بورا ، مورورا و سایر جزایر پولینزی فرانسه برای گردشگران از همه کشورها بازگشایی می شوند و برای بازدید کنندگان به یک دوره قرنطینه 14 روزه اجباری نیازی نخواهند داشت.

جورجیا:جورجیا اعلام کرده است که از اول ژوئن برای تعیین مناطق این کشور آماده پذیرش کلیه گردشگران بین المللی خواهد بود.

آلمانꓽآلمان به تازگی اعلام کرده است که در 15 ژوئن به طور رسمی بازگشایی گردشگران خواهد شد و به 31 کشور اجازه می دهد از مرزهای آن برای اهداف گردشگری عبور کنند.

یونانꓽیونان در ماه ژوئن به طور رسمی برای گردشگران بازگشایی می شود و از همه کشورها استقبال می کند.