baki

چند راه برای ایمن سازی مسافرت و صنعت توریسم

ایمنی بالاترین اولویت است . این بیماری همه گیر علاوه بر صدمه زدن به صنعت مسافرت ، احساس ایمنی سفر را نیز از بیم برده است.

02 تیرماه | 1399

اکنون ، با شروع مجدد ، شرکت های مسافرتی تمام تلاش خود را برای اتخاذ سیاست ها ، برنامه ها و اقدامات جدید برای ایمن نگه داشتن همه افراد در سفر را انجام می دهند. برای اطمینان از ایمنی ، روشهای تغییر سفر را بررسی کنید که بخشی از آن به ترتیب ذیل میباشد :

شرکت های هواپیمایی ملزم به استفاده از ماسک می باشند :

بسیاری از شرکتهای هواپیمایی مانند یونایتد ، آمریکایی و دلتا قوانین جدیدی را اتخاذ کرده اند که الزام برای پوشیدن ماسک است. اگرچه گزارشهایی مبنی بر عدم رعایت برخی از مسافران وجود دارد ، اما اخیراً هفت شرکت اصلی حمل و نقل آمریکایی موافقت کرده اند که مسافران را قبل از ورود به فرودگاه از قانون مطلع کنند و برای کسانی که از این قانون پیروی نمی کنند ، جرایمی مانند حذف و ممنوعیت پرواز ، میگذارند.

یونیزاسیون اتاق هتل :

برخی از هتل ها در حال اجرای فناوری جدید برای ایمن سازی اتاق ها برای مسافران هستند. علاوه بر سرویس بهداشتی اتاق ، هر روز سوم ، اتاق های Hyatt Regence Grand Reserve در پورتوریکو پس از بررسی مهمان ، سه ساعت یونیزاسیون را پشت سر می گذارند. یونیزاسیون از مولکول های هوا با بار الکتریکی برای تصفیه هوای اتاق برای ذرات ، میکروب ها و بو استفاده می کند. برخی تحقیقات انجام شده است که نشان می دهد یونیزاسیون می تواند شیوع ویروس هایی مانند COVID-19 را متوقف کند.

هتل ها عضویت در مراقبت های بهداشتی را ارائه می دهند :

چهار ویژگی هتل و اقامتگاه Montage و دو هتل Pendry & Resorts تسهیلات جدیدی را به شما ارائه می دهند: عضویت در خدمات درمانی با One Medical. خدمات درمانی مجازی 24/7 از طریق یک برنامه تلفن همراه به مدت 30 روز در اختیار مهمانان قرار می گیرد. میهمانان می توانند از خدمات مانند تجدید نسخه ، ارزیابی سلامت از راه دور و قرار ملاقات پزشک با یک دفتر پزشکی در مجاورت خود استفاده کنند.

سرویس بهداشتی UV :

نور ماوراء بنفش توسط بخش های مختلفی در صنعت مسافرتی از متروها و اتوبوس های شهر نیویورک گرفته تا هتل های ITC استفاده می شود. لامپهای ماوراء بنفش در کشتن COVID-19 و همچنین ویروس های دیگر مانند SARS ، آنفولانزا و ابولا موثر هستند. حتی ممکن است به زودی شاهد استفاده از آنها در فرودگاه ها باشیم. فرودگاه بین المللی پیتسبورگ آنها را در روبات های تمیز کننده کف خود قرار داده تا فرودگاه را از کروناویروس تمیز کنند.