baki

انواع ویزا پرتغال

ویزای پرتغال انواع مختلفی دارد که با توجه به هدفتان از سفر می توانید برای اخذ یکی از آن ها اقدام نمایید. به این ترتیب در کمترین زمان ممکن می توانید ویزای این کشور را دریافت کنید. اولین و محبوب ترین ویزای پرتغال، ویزای توریستی این کشور است.

ویزای توریستی پرتغال :

ویزای توریستی پرتغال به شما این امکان را می دهد تا از جاذبه های گردشگری این کشور در مدت محدود دیدن کنید. البته نکته جالب دیگر هم این است که شما می توانید ویزای توریستی را برای دیدار با اقوام هم اخذ کنید. به این ترتیب هم می توانید از دوستان یا اقوام خود دیدن کنید و هم این که این کشور بی نظیر را از زیر نظر بگذرانید.

ویزای تجاری پرتغال :

ویزای تجاری پرتغال دومین ویزای این کشور است که شما می توانید برای اخذ آن اقدام کنید. این ویزا برای زمانی قابل اخذ است که شما بخواهید در این کشور سرمایه گذاری کنید. به این ترتیب می توانید در کمترین زمان ممکن ویزای این کشور را اخذ کنید و سفر خود را به این کشور دیدنی آغاز کنید.

ویزا پرتغال - هلدینگ باکی

ویزای کاری پرتغال :

ویزای کاری پرتغال هم برای زمانی است که شما بخواهید در این کشور مشغول به کار شوید. در صورتی که بخواهید در این کشور مشغول به کار شوید باید ویزای کاری این کشور را اخذ کنید. ویزای کاری در صورتی قابل اخذ است که از سوی یک کارفرمای پرتغالی دعوتنامه کاری داشته باشید.

ویزای الحاق به همسر پرتغال :

ویزای الحاق به همسر هم از دیگر انواع ویزا است. اگر همسر شما دارای اقامت کشور پرتغال می باشد و یا این که شهروند این کشور است می توانید ویزای الحاق به همسر پرتغال را اخذ کنید. به این ترتیب در کمترین زمان ممکن می توانید سفر خود را به پرتغال آغاز کنید.

ویزای پرتغال به شما این امکان را می دهد تا به این بهشت بی نظیر و زیبا وارد شوید. پرتغال یکی از کشورهای زیبا و دیدنی در جنوب غربی قاره اروپا است. پایتخت این کشور زیبا و دیدنی شهر لیسبون است. در حقیقت پرتغال مانند یک شبه جزیره در جنوب قاره اروپا است.زبان رایج در این کشور پرتغالی است و بیشتر مردم به این زبان مسلط هستند. جمعیت این کشور نزدیک به ده میلیون نفر است. پرتغال در ناتو و اتحادیه اروپا می باشد. در این کشور بیشتر مردم پرو دین مسیحیت هستند و البته دین آن ها از شاخه کاتولیک رومی می باشد.

ویزا پرتغال - هلدینگ باکی

کشور پرتغال توسط اقیانوس اطلس محدود شده است و دو مجمع الجزایر آرور و مادیرا که در آن واقع شده اند، متعلق به خاک کشور پرتغال می باشند. این دو جزیره هم بر زیبایی های کشور پرتغال می افزاید. نوع حکومت در کشور پرتغال جمهوری است که توسط رئیس جمهور و نخست وزیر اداره می شود.کشور پرتغال آب و هوای بسیار مناسب و خوبی دارد و زمین های آن نیز بسیار مناسب کشاورزی می باشد. همین موضوع سبب شده تا محصولات صادراتی بسیار عالی نظیر سیب زمینی، زیتون، گوجه فرنگی، انگور و فرآورده های کشاورزی و … در این کشور رشد کند و در چرخه صادرات این کشور تأثیر مثبت و مناسبی بگذارد.یکی از کارهایی که مردم پرتغال به آن مشغول بودند، دریانوردی بوده است. دریانوردی یکی از مشاغلی است که از گذشته تاکنون در این کشور طرفداران زیادی داشته است. همین امر سبب شد که در گذشته های نه چندان دور در این کشور اکتشافات جغرافیایی زیادی در پرتغال رخ دهد.