baki

انواع ویزا سوئد

سوئد یکی از کشورهای اروپایی است که مساحت زیادی هم دارد. این کشور به دلیل نزدیکی زیاد با قطب شمال دارای آب و هوای بسیار سرد می باشد. به همین جهت جمعیت اندکی در این کشور اقامت دارند. سوئد هماند سوئیس یکی از کشورهایی است که از ورود گردشگران به خاک خود بسیار استقبال می کند.حکومت کشور سوئد به این خاطر که درهای این کشور را رو به مردم بگشایند، ویزاهای مختلفی را ارائه می دهند. در حقیقت سوئد با ارائه این ویزاها کاری کرده است که افراد با اهداف مثبت و مختلف بتوانند وارد خاک این کشور شوند. به این ترتیب به راحتی می توانند به سوئد سفر کنند و برای دستیابی به آنچه در نظر دارند تلاش کنند.

ویزای توریستی سوئد :

سوئد یکی از کشورها حوزه شینگن است که می توان برای اخذ ویزای توریستی آن اقدام کرد. ویزای شینگن سوئد به شما این امکان را می دهد تا بتوانید به کشور سوئد سفر کنید. ویزای شینگن در حقیقت ویزایی توریستی است که در بیشتر کشورهای این منطقه قابل اخذ است.

ویزای شینگن توریستی :

ویزای شینگن توریستی به شما این امکان را می دهد تا حداکثر به مدت نود روز در خاک کشور سوئد اقامت داشته باشید. این ویزا در انواع یک بار ورود، دو بار ورود و چند بار ورود صادر می شود. نکته مهم این است که سفارت تشخیص می دهد که شما کدام یک از انواع این ویزاها را می توانید اخذ کنید.

ویزای شینگن ترانزیت :

ویزای شینگن ترانزیت هم یکی دیگر از انواع ویزاهایی است که می توانید اخذ کنید. این ویزا زمانی کاربرد دارد که هواپیما بخواهد سوخت‌گیری کند و یا این که بخواهید خط هوایی خود را تغییر دهید. با اخذ این ویزا باید در کمتر از چهل و هشت ساعت خاک کشور سوئد را ترک کنید.

ویزا سوئد - هلدینگ باکی

ویزای تجاری سوئد :

ویزای تجاری سوئد به شما این امکان را می دهد تا در کشور سوئد سرمایه گذاری کنید. به غیر از سرمایه گذاری شما با اخذ این ویزا می توانید کاری را در این کشور راه اندازی کنید و یا این که مشغول به خرید و فروش و تجارت شوید. تمام این راه ها باعث می شوند تا سرمایه شما به کشور سوئد تزریق شود.برای این که بتوانید این ویزا را بگیرید علاوه بر مدارکی که در بالا گفتیم باید بتوانید سپرده بانکی بین المللی و حداقل پولی که می خواهید در سوئد سرمایه گذاری کنید را به سفارت اعلام کنید. به این ترتیب می توانید ویزای تجاری سوئد را در کمترین زمان ممکن اخذ کنید.

ویزای کار :

برای این که بتوانید ویزای کار سوئد را اخذ کنید باید ابتدا شغل مناسبی را در این کشور پیدا کنید. پس از این که شغل مورد نظر خود را یافتید می توانید برای اخذ این ویزا اقدام نمایید. شما باید شغلی را بیابید که با سوابق تحصیلی و کاری ما مرتبط باشد. پس از یافتن این شغل حال وقت برقراری ارتباط با کارفرما است.به کارفرما ایمیلی ارسال کنید و از او درخواست ارسال دعوت‌نامه را داشته باشید. به این ترتیب می توانید به راحتی با ارائه این دعوت‌نامه به سفارت می توانید ویزای مورد نظر خود را اخذ کنید. ویزای کار سوئد به شما این امکان را می دهد تا بتوانید به راحتی سفرتان را به کشور سوئد آغاز کنید.

ویزای تحصیلی :

اگر قصد ادامه تحصیل در کشور سوئد دارید، باید همین حالا دست به کار شوید. بهترین راه این است که یکی از مراکز آموزشی معتبر در کشور سوئد را بیابید و با این مرکز آموزشی ارتباط برقرار نمایید. در صورتی که این مرکز پذیرای شما باشد، دعوت‌نامه تحصیلی برایتان ارسال می کند و می توانید ویزای تحصیلی را اخذ کنید.