baki

انواع ویزا دانمارک

ویزا سرمایه گذاری دانمارک :

دانمارک دارای استانداردهای بالای زندگیست. عدم فساد در دانمارک این کشور را مقصد مناسبی برای سرمایه گذاری و تجارت قرار داده است. دانمارک راه کسب و کار را آسان ساخته و راه را برای افراد تحصیل کرده و ورود به بازار میلیارد دلاری اروپا هموار نموده است. سرمایه گذاری در دانمارک با حداقل 100 هزار یورو امکان پذیر است. سرمایه گذاری در دانمارک در حوزه بهداشت، دریایی و کشتی سازی، غذا، املاک و مستغلات، تحقیق و فناوری، علوم زیستی، ماشین آلات و انرژی های بادی امکانپذیر است. برای دریافت ویزای دانمارک جهت سرمایه گذاری شما می توانید هم ویزای نوع D و هم ویزای نوع C را درخواست نمایید. در ویزای سرمایه گذاری، شما بعد از 5 سال می توانید اقامت دائم و پس از 9 سال تابعیت کشور دانمارک را بدست آورید.

ویزاهای بلند مدت دانمارک :

ویزای بلند مدت کشور دانمارک برای کسانی صادر می شود که می خواهند برای مدتی بیشتر از سه ماه را در کشور دانمارک برای مقاصد تفریحی، درمانی، تجاری، زندگی یا تحصیلی سپری کنند.ویزای دانمارک از نوع بلند مدت با امکان ورود چندگانه که بین ۶ ماه و ۵ سال اعتبار داشته باشد تحت شرایط ذیل اعطا می شوند:

– ابراز دلیل نیاز فرد برای بازدید از کشور دانمارک و دیگر کشورهای عضو اتحادیه شنگن مخصوصا در ارتباط با تجارت مسايل شخصی و تجاری

– اثبات قابل اعتماد بودن

اثبات مورد نیاز بودن ویزا تحت یک یا چندین شرایط ذیل:

– اثبات این موضوع که فرد در زمینه ی کاری تجارت می کند.

– یک رابطه رسمی با مراکز دولتی اتحادیه اروپا

– یک نماینده از مراکز غیر دولتی که برای مقاصد تحصیلی یا شرکت در سمینارها و کنفرانس

– عضو خانواده ای که مقیم کشورهای اتحادیه اروپا باشد

– عضو خانواده ای که مقیم کشورهای اتحادیه اروپا نباشند ولی به طور قانونی در آن زندگی می کنند.

– ملوانان دریایی

ویزا دانمارک - هلدینگ باکی

ویزا تحصیلی دانمارک :

تحصیل در یکی از دانشگاه های دانمارک آرزوی بسیاری از دانشجویان می باشد چرا که دانشگاه های موجود در این کشور از جمله بهترین های جهان بوده و بهترین استادان در آنها به تدریس می پردازند اما برای اخذ ویزای تحصیلی دانمارک فرد متقاضی باید شرایط ویژه ای داشته باشد و همانطور که ذکر شد یکی از اصلی ترین مدارک مورد نیاز برای اخذ آن ارائه دعوتنامه می باشد که برای ویزای تحصیلی باید از طرف یکی از دانشگاه ها و یا مدارس این کشور باشد.رتبه تحصیلی دانمارک از جمله بهترین ها می باشد و به همین دلیل دانشجویان نخبه ایرانی را در دانشگاه های این کشور شاهد هستیم.با اخذ ویزای تحصیلی دانمارک می توانید تنها به تحصیل کردن در این کشور بپردازید و شرایط کار کردن در حین تحصیل برای شهر های این کشور با یکدیگر متفاوت خواهد بود و اغلب اجازه کار کردن به فرد داده نخواهد شد. ویزای تحصیلی دانمارک را می توان به عنوان یک ویزای موقت در نظر گرفت که با اخذ آن می توانید تنها تا زمان اتمام زمان تحصیل خود در دانمارک اقامت داشته باشید و پس از اتمام تحصیل در این کشور باید به مبدا خود بازگردید.