baki

6 نوع اصلی بلیط هواپیمایی منتشر شده

تفاوت بین کرایه های منتشر شده و منتشر نشده در قیمت های منتشر شده کرایه ها است که توسط هر کسی قابل خریداری است. اگر با هواپیمایی تماس بگیرید یا به صورت آنلاین جستجو کنید ، کرایه های منتشر شده همان چیزی است که برای خرید به شما پیشنهاد می شود. فروش صندلی های هواپیمایی نیز از آنجایی که به مردم عرضه می شود ، کرایه های منتشر شده محسوب می شوند.

بیلط - هلدینگ باکی

بلیط چاپ شده را خوب بخوانید:

قوانین هرگونه بلیط هواپیما را می توان به راحتی در وب سایت هواپیمایی پیدا کرد و اگر بیش از یک شرکت هواپیمایی با همان کرایه وجود داشته باشد ، به احتمال زیاد قواعد و محدودیت ها را پیدا می کنید تا تقریباً یکسان نباشند. شرکت های هواپیمایی به دلیل سود ، هر صندلی را در هواپیما در کرایه های فروش صندلی یا کرایه های گشت و گذار ارائه نمی دهند. با پر شدن پروازها ، ارزان ترین قیمت کرایه ها صرفنظر از این که تا چه اندازه تقاضا در پیش است ناپدید می شوند. درصورتی که بلیط کرایه حمل و نقل کامل نداشته باشید ، می توانید مطمئن باشید که محدودیت هایی در مورد بلیط هواپیما وجود دارد که شامل حداقل / حداکثر اقامت ، زمان روز ، تغییر هزینه ها می شود. مسافت پیموده شده (از طریق کرایه ها ممکن است شما را به تعداد مشخصی از مایل محدود کنید تا شما را به مقصد خود برساند) ، خرید پیش فرض ، تفاوت های قاعده جوانی / کودک / سالمندان و موارد دیگر.

بلیط - هلدینگ باکی

با توجه به اینکه بلیط هواپیما قراردادهایی بین مسافران و شرکتهای هواپیمایی است ، مهم است بدانید که در چه مواردی ثبت نام می کنید ، بنابراین همیشه مطمئن باشید که بلیط چاپ شده را به طور کامل بخوانید.

انواع مختلف کرایه های منتشر شده:

حتی ارزان ترین خریداران می توانند در مورد تفاوت بین انواع کرایه هوایی اشتباه کنند. برای کمک به جستجوی شما ، در اینجا تقسیم بندی از محبوب ترین انواع کرایه های منتشر شده ارائه شده در طول سال را نام میبریم:

بلیط - هلدینگ باکی

کرایه های بدون محدودیت ، انعطاف پذیر یا کامل عنوانی هستند که به گرانترین بلیط ها داده می شوند. شما هزینه انعطاف پذیری را برای درخواست بازپرداخت یا مبادله بلیط خود در صورت لزوم پرداخت می کنید. این کرایه ها را می توان در هر زمان و حتی در همان روز سفر خریداری کرد.

کرایه های پیش خرید اکسپرس یا APEX کرایه های بین المللی که تخفیفی دارند. چنین کرایه هایی نیاز به بلیط دارند که از قبل خریداری شوند (هر جایی از ساعت 7 ، 14 یا حداقل 21 روز پیش خرید) و محدودیت های دیگری مانند عدم بازپرداخت یا داشتن هزینه تغییر گزاف (بسیار بالاتر از قیمت قبلاً) را دارند.

بلیط - هلدینگ باکی

کرایه های تخفیف تمایل به قیمت کمتری دارند و برای مدت زمان محدودی ارائه می شوند (برای مثال ، فروش صندلی در این دسته قرار می گیرد). این کرایه ها معمولاً با لیست طولانی محدودیت هایی مانند تاریخ سفر خاص و حداقل یا حداکثر اقامت همراه هستند. بر خلاف اکثر کرایه های منتشر شده ، مهم است که از قوانین کرایه و محدودیت های تخفیف (فروش صندلی) کرایه مطلع شوید. یک کپی از قوانین را نگه دارید زیرا کرایه های فروش صندلی به سرعت در می آیند و می روند ، و قوانین و محدودیت ها بازیابی آنلاین سخت تر (و گاهی غیرممکن) می شوند.

کرایه های مشترک از طریق خطوط هوایی که در مسیرهای منتخب رابطه شریک زندگی دارند ارائه می شود. تخفیف به مسافران منتقل می شود وقتی که برای رسیدن به یک مقصد تصمیم به استفاده از بیش از یک شرکت هواپیمایی را دارید. کرایه های مشترک دارای محدودیت های خاص خود هستند ، برخلاف آنچه که قبلاً برای کرایه های مسافرتی و تخفیف ذکر شده است.

بلیط - هلدینگ باکی

از طریق کرایه بلیط هایی به مسافرانی که مایل به سفر به مقصد نهایی خود هستند با مسافرت از طریق یک شهر دروازه ارائه می شود. این کرایه ها را می توان با هر یک از انواع کرایه ذکر شده در بالا ترکیب کرد و برای به دست آوردن قیمت پایین تر استفاده می شود. به عنوان مثال ، اگر از طریق فرانکفورت از آتلانتا به آتن سفر می کنید ، ممکن است کرایه حمل و نقل به شما پیشنهاد شود ، بنابراین به جای پرداخت هزینه برای آتلانتا به فرانکفورت و فرانکفورت به آتن ، فقط یک کرایه را برای آتلانتا از طریق آتن پرداخت می کنید.