baki

اقلام مجاز و غیر مجاز در هنگام ورود به کانادا :

اگر تا کنون در گمرک متوقف شده اید زیرا سیب یا موز برای میان وعده خود دارید ، خیلی خوب می دانید که برخی موارد موجود همراه شما به معنای غیرمجاز بودن است. در وب سایت آژانس خدمات مرزی کانادا موارد کاملی وجود دارد - از کالاهای مصرفی گرفته تا کالاهایی که مسافران مجاز به ورود آنها نیستندبه عنوان مثال اسلحه. گرفتار شدن با هر یک از این موارد می تواند منجر به تاخیر در مسافرت و جریمه های جدی شود.

تور کانادا - هلدینگ باکی

مواردی که می توانید هنگام ورود به کانادا همراه داشته باشید:

در حالی که می توانید با تنقلات بسته بندی شده و حتی الکل و محصولات دخانیات سفر کنید ، باید این موارد را در گمرک کانادا اعلام کنید. اگر یک ماده غذایی خاص ناامن اعلام شود ، مصادره می شود.

تور کانادا - هلدینگ باکی

1. غذا: غذای خشک و بسته بندی شده (اساساً هر چیزی که از یک فروشگاه مواد غذایی بسته بندی یا کنسرو شده باشد ،) و غذای پخته شده (مانند نان ، کوکی و ساندویچ).

2. الکل: 1.5 لیتر شراب (دو بطری شراب 750 میلی لیتری شراب) یا 8.5 لیتر (تقریباً 24 قوطی یا بطری) یا 40 اونس مشروب (یک بطری بزرگ مشروب استاندارد).

3. دخانیات: 200 سیگار یا 50 سیگار. سیگارهای کوبایی مانند کانادا در ایالات متحده ممنوع نیستند.

4. حیوانات اهلی: برای آوردن سگ یا گربه خود به کانادا ، باید دارای یک گواهی امضا شده و دارای تاریخ از دامپزشک خود باشید که بیان می کند حیوان خانگی شما در طی سه سال گذشته علیه هاری واکسینه شده است. اگر سگ یا گربه شما کمتر از سه ماه سن دارد ، نیازی به گواهی واکسیناسیون هاری ندارید.

مواردی که نمی توانید هنگام ورود به کانادا همراه داشته باشید:

1. غذا: میوه و سبزیجات تازه و محصولات حیوانی و ماهی.

2. طعمه های زنده: در سفرهای ماهیگیری خود ، نعناع ، زالو ، خزنده شب مجاز است اما باید دارای بستر بافت مصنوعی (بدون خاک) باشد.

3. سلاح: اسلحه و سلاح گرم ، مهمات ، آتش بازی و اسپری قارچ و فلفل مجاز نیست. اگر برای یک شکار رسمی یا ورزشی یک سلاح گرم به کانادا آورده اید ، باید اسلحه گرم خود را به گمرک های موجود در مرز گزارش دهید. شما باید فرم اعلام سلاح گرم غیر مقیم را تکمیل کرده و با یک مقام مرزی صحبت کنید.

4. حشیش: حتی اگر تجویز حشیش پزشکی (از ایالات متحده ، کانادا یا کشور دیگری) دارید ، نمی توانید ماری جوانا را به کانادا بیاورید. و حتی اگر ماری جوانا در ایالت واشنگتن (در آن سوی مرز از ونکوور) و در کل کانادا (از 17 اکتبر 2018) قانونی باشد ، شما نمی توانید حشیش از واشنگتن را به کانادا بیاورید. حتی روغن CBD و سایر محصولات حشیش مجاز نیست.

5. داروهای غیرقانونی: این ممکن است بدون گفتن باشد ، اما شما به هیچ وجه ممکن است هیچ داروی غیرقانونی را از مرز به کانادا وارد نکنید.

تور کانادا - هلدینگ باکی

بازدید (یا بازگشت) به ایالات متحده پس از ونکوور؟ تخم های کیندر (تخم مرغ شانسی)را به هنگام ورود به ایالت متحده همراه نداشته باشید. این تخم مرغ های کوچک شکلاتی حاوی اسباب بازی در ایالات متحده ممنوع است و افراد گرفتار شده آنها را از کشور دیگری (از جمله کانادا) به ایالات متحده منتقل می کنند.