baki

اقامت دائم مجارستان - قسمت اول

کسب گواهی اقامت دائم مجارستان در این کشور موارد مثبت بسیاری به همراه دارد و شما می توانید گواهی اقامت دائم مجارستان را با بکارگیری روش های مختلف کسب کنید. به طور کل روش های کسب اجازه و گواهی اقامت دائم کشور مجارستان به چند بخش تقسیم می شوند:

1- تاسیس شرکت در خاک کشور مجارستان

2- خریدن یک خانه، مسکن، زمین و یا ملک در خاک این کشور

3- ازدواج با تبعه مجارستانی

4- مشغول به کار شدن بعد از تحصیل

5- سرمایه گذاری های مختلف در شرکت های متفاوت واقع در کشور اروپایی مجارستان

مهاجرانی که به مجارستان مهاجرت می کنند، طی 5 سال نخست، مقیم موقتی محسوب می شوند. اما برای کسب گواهی اقامت دائم مجارستان مهاجران باید بیش از 6 سال مقیم مجارستان باشند.

ویزا مجارستان - هلدینگ باکی

اخذ اقامت دائم کشور مجارستان :

برای مقیم شدن به صورت دائمی در کشور پیشرفته مجارستان، موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت به شما روش تاسیس کمپانی در مجارستان را توصیه می کند. متقاضیان بعد از تاسیس کمپانی در مجارستان، طی 24 هفته می توانند اقامت مجارستان را بدست آورند. اقتصاد کشور مجارستان در وضعیت بسیار مطلوبی قرار دارد. با تاسیس کمپانی در مجارستان، خانواده و افراد خانواده درجه یک موسس کمپانی، می توانند در مجارستاندرس بخوانند، کار کنند و از تمام حقوق بهره مند شوند.مقیم شدن در مجارستان می تواند مجوزی برای سفر به کشورهای اروپایی بدون نیاز به ویزا باشد. در صورتی که شخصی بیش از 5 سال مقیم مجارستان شوید، زبان این کشور را بلد باشد، می تواند گذرنامه مجارستان را بدست آورید. تاسیس کمپانی به متقاضیان اجازه خرید خانه را نیز خواهد داد.

ویزا مجارستان - هلدینگ باکی

مهاجرت تجاری به مجارستان :

جهت مهاجرت به مجارستان برای تاسیس شرکت و شروع تجارت، فرد مورد نظر باید بیش از 24000 € (یورو) سرمایه داشته باشد. روند مهاجرت تجاری به کشور اروپایی مجارستان، سریع تر از سایر کشورها صورت می گیرد. افرادی که در این کشور فعالیت تجاری شروع می کنند، از مالیات و عوارض کم می توانند، بهره مند شوند. مجارستان یکی از از اعضای حوزه شنگن می باشد و تاجران این کشور می توانند به راحتی در این حوزه و همچنین در کشورهای حوزه اتحادیه اروپا کسب و کار جدید راه اندازی کنند. شایان ذکر است که همه ی افراد و تاجران از هر قوم و ملیتی قادر اند، در مجارستان کسب و کار راه اندازی کنند. در صورتی که بخواهند در این کشور شرکت یا کمپانی تاسیس کنید و یا بیزنس راه اندازی کنند، می توانند بدون داشتن شریک این کار را انجام دهند.شروع کسب و کار در کشور مجارستان به افراد مجوز ورود به بازار کار اروپا را می دهد. در صورتی که افراد با ایجاد کسب و کار اقامت دائم مجارستان را بدست آورند و در نهایت تبعه این کشور شوند، می توانند از مزایای واردات و صادرات بازرگانی در این کشور بهره ببرید. اقامت دائم مجارستان در صورتی قابل اخذ می باشد که افراد بیش از 5 سال در این کشور ساکن باشند. متقاضیانی که در مجارستان کمپانی تاسیس می کنند، می توانند به عنوان رئیس شرکت و همچنین کارمند شرکت مشغول به کار شوند. مخارج و هزینه مهاجرت تجاری به مجارستان و کسب اقامت دائم مجارستان بسیار کمتر از سایر کشورهای حوزه شنگن می باشد.