baki

نکات استفاده از سرویس بهداشتی در هواپیما

این فقط نمیتونه شبیه به توصیه یک مادر قبل از مسافرت باشد ، بلکه مسئله امنیت و قوانین بین المللی حمل و نقل هوایی نیز هست.

هواپیما - هلدینگ باکی

چند دلیل وحشتناک وجود دارد که شما نمی توانید قبل از برخاستن از حمام در هواپیما استفاده کنید.

• یک خلبان نمی تواند قانونا به مسافر اجازه بدهد هنگام برخواستن از توالت استفاده کند.

• برخاستن و فرود ، خطرناکترین زمان هنگام پرواز است ، به همین دلیل مسافران باید در صندلی های خود بمانند.

• هیچ ویژگی ایمنی در توالت (مانند کمربند ایمنی) وجود ندارد که بتواند مسافر را در جای خود نگه دارد.

هواپیما - هلدینگ باکی

این مسئله از هواپیمایی به هواپیمایی تغییر نمی کند. دلیل این امر شبیه سایر روشهای استاندارد دیگر در هنگام برخاستن و فرود است. آنها دو زمان بسیار خطرناک پرواز هستند. در صورتی که یک خلبان باید یک فرود سخت را انجام دهد ، مسافران باید در صندلی های خود بمانند و با مسیری ایمن و بدون مانع فرار کنند. هیچ کس دوست ندارد در توالت گیر بیفتد. هیچ ویژگی ایمنی در حمام (مانند کمربند ایمنی) وجود ندارد که مسافر را در جای خود نگه دارد.در صورت تخلیه اضطراری با این حال ، بسیاری از لبه های تیز به طور بالقوه دردناک وجود دارد. ، یک مسافر نیز می تواند در سرویس بهداشتی به دام بیفتد و نتواند فرار کند.

هواپیما - هلدینگ باکی

یکی از دلایل مهیج ممنوعیت "استفاده از توالت" این است که در صورت سقوط آتشین ، کشنده ، تیم های واکنش اضطراری می توانند اجساد را بر اساس نمودار صندلی ها شناسایی کنند. تنها راه حلی که مسافران ممکن است در آن وجود داشته باشد ، حكمی از طرف وزارت حمل و نقل در سال 2010 است كه می گوید طی یك تاخیر در دارایی ، خدمه هواپیمایی باید توالت را در دسترس مسافران قرار دهند. اما به محض ورود هواپیما به یک تاکسی فعال ، همه باید در صندلی های خود بمانند.

هواپیما - هلدینگ باکی

مهمانداران پرواز می گویند بهترین زمان برای استفاده از سرویس بهداشتی هواپیما بلافاصله پس از خاموش شدن کاپیتان علامت کمربند ایمنی و قبل از شروع سرویس نوشیدنی است.