baki

ویزا فرانسه

فرانسه کشوری زیبا است که در اروپای غربی قرار گرفته و شهر های قرون وسطایی، روستا های آلپی و سواحل مدیترانه ای آن را در بر می گیرد. کشور فرانسه به خاطر نوشیدنی، مد و معماری، فرهنگ و غذاهای خاصش و همچنین آثار تاریخی و باستانی مانند نقاشی های غار باستانی لاساک، تئاتر رومی لیون و کاخ وسیع ورسای مشهور است. اکثریت قریب به اتفاق قلمرو و جمعیت فرانسه در اروپای غربی واقع شده و آن را جمهوری فرانسه می نامند.این کشور بزرگترین کشور در اتحادیه اروپا و عضو دائم سازمان ملل است. این کشور با دریای شمال در شمال، کانال انگلیسی در شمال غربی، اقیانوس اطلس در غرب و دریای مدیترانه در جنوب شرقی هم مرز است. مرز های زمینی آن شامل بلژیک و لوکزامبورگ در شمال شرقی، آلمان و سوئیس در شرق، ایتالیا و موناکو در جنوب شرقی و آندورا و اسپانیا در جنوب و جنوب غربی می شود. پایتخت کشور فرانسه، پاریس است که آن را خانه مد می شناسند و به خاطر وجود موزه های هنری کلاسیک از جمله لوور و بناهای تاریخی مانند برج ایفل و غذا ها و دسرهای فرانسوی اش، شهرت فراوانی در میان مردم جهان دارد. ویزای شینگن فرانسه، ویزای ورود به فرانسه و منطقه شینگن است.

اگر قبلاً برای دریافت ویزای شینگن اقدام کرده باشید که حتماً می دانید منظور از منطقه شینگن چیست؛ در غیر این صورت لازم است قبل از پرداختن به بحث ویزای شینگن فرانسه، توضیحاتی در مورد منطقه شینگن ارائه دهیم.منطقه شینگن، بخشی از اروپاست که گویی هیچ مرزی در بین کشورهای واقع در این منطقه وجود ندارد. در واقع طبق معاهده ای که بین کشورهای این منطقه بسته شده است؛ شهروندان این کشورها می توانند آزادانه در سرتاسر منطقه سفر کنند؛ بدون اینکه به هیچ ویزایی نیاز داشته باشند. همچنین طبق همین معاهده، مردم کشورهای خارج از منطقه با اخذ ویزای یکی از کشورهای منطقه می تواند در کل منطقه سفر کند؛ بدون اینکه به اخذ ویزای مجدد نیاز داشته باشند. پس می توانیم اینطور تصور کنیم که بین کشورهای واقع در منطقه شینگن هیچ مرزی وجود ندارد. لازم به ذکر است که منطقه شینگن متشکل از کشورهای فرانسه، آلمان، اتریش، هلند، بلژیک، نروژ، لوکزامبورگ، سوئد، جمهوری چک، پرتغال، اسپانیا، لهستان، دانمارک، مجارستان، یونان، فنلاند، اسلوونی، لتونی، لیتوانی، ایتالیا، اسلواکی، مالت و ایسلند است. پس با اخذ ویزای شینگن فرانسه یا یکی دیگر از کشورهای منطقه شینگن می توانیم به تمام کشورهای نامبرده سفر کنیم.

ویزا فرانسه - هلدینگ باکی

گرفتن ویزای توریستی فرانسه از اولین کارهایی است که برای سفر به فرانسه با هدف گردشگری، انجام می‌شود. ویزای توریستی فرانسه مخصوص سفرهای تفریحی کوتاه مدت یا دیدار با اعضای خانواده و بستگان است که اعتبار آن حداکثر 90 روز است. اگر تصمیم به تحصیل یا کار در فرانسه دارید، این نوع ویزا مناسب نیست و باید برای ویزای تحصیلی فرانسه یا ویزای کار اقدام کنید. اعتبار ویزای توریستی فرانسه بستگی به تصمیم سفارت فرانسه و نوع درخواست شما دارد. پس از صدور ویزای فرانسه، سفارت برچسب ویزا را در گذرنامه شما می‌چسباند. این برچسب شامل تمام اطلاعات اصلی ویزای فرانسه مانند تاریخ اعتبار و میزان دفعاتی که می‌توانید با آن سفر کنید، می‌شود.