baki

ویزای کانادا

کانادا کشوری در قاره آمریکای شمالی است که درست در بالای ایالات متحده قرار دارد و به عنوان یک کشور بسیار توسعه یافته شناخته می شود. تقاضای مردم برای سفر به کانادا طی چند سال گذشته به طور پیوسته در حال افزایش است ، اما بیشتر مردم سوال می کنند که چگونه می توانند به کانادا بروند.

ویزا کانادا - هلدینگ باکی

ویزای کانادا چیست ؟

ویزای کانادا تمبر در گذرنامه شماست که به شما اجازه می دهد وارد کشور کانادا شوید. این یک اجازه برای شما برای سفر به کشور است و از نظر قانونی قادر خواهید بود بطور موقت یا دائمی بمانید. گرفتن ویزا به کانادا بدین معنی است که کنسولگری کانادا یا سفارت کانادا در کشور خود تصمیم گرفته است که واجد شرایط بودن شما باشد و شرایط ورود را انجام دهد. با این حال ، هنگامی که در مرز و آداب و رسوم کانادا هستید ، وظیفه مامورین این مرز و بوم آن است که ارزیابی میکند که آیا شما مناسب برای ورود به کشور هستید. اگر به سؤالات مأمور خدمات مرزی کانادا (BSO) صادقانه و صحیح پاسخ دهید ، آنها به شما اجازه ورود می دهند. در غیر این صورت ، اگر آنها گمان می كنند كه واجد شرایط ورود به سیستم نیستید ، می توانند شما را انكار كنند و از شما بخواهند كه حتی اگر ویزای كانادا دارید به وطن خود برگردید.

ویزا کانادا - هلدینگ باکی

چه کسی به ویزای کانادایی احتیاج دارد؟

افرادی از کشورهایی که دارای معافیت ویزا یا موافقت نامه سفر الکترونیکی (ETA) با کانادا نیستند ، برای ورود به این کشور به ویزا نیاز دارند. به طور خاص ، مردم از حدود 148 کشور برای بازدید ، کار یا مهاجرت به کانادا به ویزا نیاز دارند. اگر شما یکی از این متقاضیان هستید و به ویزای کانادا نیاز دارید ، باید برای یکی از آنها درخواست کنید. بسته به نوع ویزای مورد نظر خود ، روش استفاده از آن را خواهید داشت ، اما چند قدم کلی وجود دارد که باید انجام دهید.

ویزا کانادا - هلدینگ باکی

انواع ویزا کانادا چیست؟

قبل از درخواست ویزای کانادا ، ابتدا باید بدانید برای کدام ویزا می خواهید درخواست بدهید. در اینجا انواع ویزاهای کانادا آورده شده است:

ویزاهای بازدید کننده.

ویزای دانشجویی.

ویزای کار

ویزای اقامت دائم.

ویزاهای مهاجرت تجاری.

ویزاهای برنامه ورود اکسپرس.

شما باید یکی را انتخاب کنید که متناسب با انگیزه تان است که چرا می خواهید به کانادا بروید.