baki

سفر به ایتالیا و ویزای این کشور

ایتالیا یکی از کشورهای قاره اروپا است که بسیار زیبا و دیدنی است. این کشور دیدنی بر روی نقشه مانند چکمه می باشد و به همین دلیل به کشور چکمه ای مشهور است. پایتخت این کشور دیدنی و زیبا شهر بی نظیر رم است.یکی از برترین شهرهای کشور ایتالیا رم است. رم با جاذبه های بی نظیری که دارد هر سال پذیرای تعداد زیادی از مسافران است. مسافران زیادی به این شهر دیدنی سفر می کنند و از جاذبه های آن لذت می برند. یکی از شهرهایی که آثار بستانی زیاد و زیبایی را در دل خود جای داده است رم می باشد.از دیگر شهرهای دیدنی و جذاب ایتالیا می توان به ونیز اشاره کرد. ونیز به عنوان الماسی بر شهرهای روی آب می باشد. درخشش این شهر به قدری است که تعداد زیادی از گردشگران هر سال وارد این کشور می شوند. بی نظیرترین هتل ها را می توان در شهر زیبای ونیز یافت.اگر بخواهیم به یکی دیگر از شهرهای ایتالیا اشاره کنیم بی شک باید نام شهر میلان را ببریم. این شهر مهد مد و تمدن است که با برترین امکانات مردم را به خود جذب می کند. میلان مهد رشد مد می باشد. برترین مزون ها طراحان لباس در این شهر می باشند و مد را به تمام دنیا صادر می کنند.یکی از جاذبه های ایتالیا هنر است. در هر شهر و در هر گوشه ای از این کشور می توانید معماری و هنر را که به هم آمیخته اند مشاهده کنید و از آن لذت ببرید. هنرمندان زیادی در خاک این کشور زیسته اند و همین عمر سبب شده هر روز بیش از پیش هنر در این کشور پله های ترقی را طی کند.

ویزا اسپانیا - هلدینگ باکی

ویزا ایتالیا :

برای اخذ ویزای ایتالیا اولین گام اخذ وقت سفارت ایتالیا است. وقت سفارت را می توان به صورت آنلاین و یا عادی اخذ کرد. اگر برای اخذ این ویزا عجله داشته باشید باید وقت سفارت فوری را اخذ کنید.وقت سفارت به شما این امکان را می دهد تا در کمترین زمان ممکن بتوانید وارد سفارت شوید. با ورود به سفارت می توانید مدارک خود را تحویل دهید و پس از اخذ ویزا سفر خود را آغاز کنید. مدارک شما باید ترجمه شده باشد و با چیدمانی خاص به سفارت ارائه شود.فراموش نکنید که همراه با مدارک باید هزینه صدور ویزا را نیز ارائه دهید. این هزینه را باید به صورت نقدی و بدون کم و کاست به سفارت ارائه دهید. پس از این سفارت بررسی مدارک شما را آغاز می کند. این بررسی دو تا چهار هفته زمان می برد و پس از آن پاسخ خود را به شما ابلاغ می کند.در صورتی که پاسخ سفارت مثبت باشد می توانید ویزای خود را اخذ کنید و پس از آن راهی سفر شوید. در صورتی که پاسخ سفارت به درخواست شما منفی باشد، باید دو تا چهار ماه بعد با برطرف کردن علت ریجکتی دوباره برای اخذ ویزای ایتالیا اقدام نمایید.در نظر داشته باشید که در وقت سفارت ایتالیا باید به صورت حضوری به سفارت مراجعه کنید. آرامش و صداقت را سرلوحه کار خود قرار دهید تا به راحتی بتوانید ویزای این کشور را اخذ کنید.

ویزا اسپانیا - هلدینگ باکی

نکاتی در این باره که بهتر است انها را رعایت کنید :

1. فرم درخواست ویزای شنگن باید حتماً به زبان انگلیسی تکمیل شود

2. شماره پاسپورت و کلیه اطاعات مندرج در نامه تعیین وقت، می‌بایست دقیق و کاملاً منطبق با اطلاعات مندرج در پاسپورت فرد متقاضی باشد

3. برای هر فرد باید به‌صورت مجزا درخواست وقت سفارت کرد

4. تمامی اعضای خانواده ملزم به تعیین وقت سفارت جهت درخواست ویزا در مرکز درخواست ویزا هستند

5. وقت سفارت بر اساس شماره پاسپورت صادر می‌شود و قابلیت انتقال به فرد دیگری ندارد