baki

درخواست اجازه کار در کانادا

این ویزا به جوانان کمک می کند تا به کانادا بیایند. اگر شهروند كانادا هستید و حداقل 4،200 دلار برای زندگی در طول اقامت خود دارید می توانید از این ویزا درخواست كنید. در حالی که اینجا هستید ، می توانید ضمن استفاده از تعطیلات خود تحصیل کرده و کار کنید.

ویزا کانادا - هلدینگ باکی

درخواست اجازه کار:

وقتی دکمه "شروع برنامه" را بزنید تا به طور رسمی ITA را بپذیرید ، 20 روز فرصت دارید تا درخواست مجوز کار خود را ارسال کنید و هزینه های مربوط را بپردازید.

در گروه های همکاری بین المللی حرفه ای و بین المللی IEC ، کارفرمای شما نیز باید قبل از انقضای 20 روز هزینه انطباق کارفرمای 230 دلار CAD را از طریق درگاه کارفرما پرداخت کند. آنها باید شماره شغلی را که دریافت می کنند برای شما ارسال کنند تا بتوانید این را در برنامه خود وارد کنید.

جمع آوری و بارگذاری تمام اسناد (به عنوان مثال پلیس یا گواهی نامه پزشکی) درخواست شده توسط IRCC. اگر فوراً این موارد را ندارید ، می توانید مدرکی مبنی بر اینکه برای گواهی پلیس یا معاینه پزشکی درخواست کرده اید بارگذاری کنید.

ویزا کانادا - هلدینگ باکی

هزینه های مربوط را پرداخت کنید برای دریافت ویزای تعطیلات کار در کانادا ، پرداخت هزینه مشارکت 150 دلار کانادا و هزینه دارنده پروانه کار باز 100 دلار ضروری است.

IRCC درخواست شما را ارزیابی می کند و ممکن است اسناد دیگری را درخواست کند.

اگر برنامه شما موفقیت آمیز باشد ، نامه معرفی (LOI) به حساب شما ارسال می شود. در سفر به کانادا این موضوع را با خود همراه داشته باشید زیرا لازم است این موضوع را به یک افسر مهاجرت در بندر ورودی (POE) ، مانند فرودگاه یا گذرگاه مرزی ارائه دهید. این جایی است که به شما اجازه کار داده می شود. مطمئن شوید که تمام مدارک مورد نیاز برای ورود خود را به کانادا آورده اید.

ویزا کانادا - هلدینگ باکی

دیگر دسته بندی های IEC :

در کشورهایی که در دسترس است ، دسته بندی ویزای تعطیلات کار در کانادا محبوب است زیرا مجوز کار باز به شرکت کنندگان ارائه می دهد ، که می توانند از آنها برای کار با هر کارفرمایی استفاده کنند. ممکن است واجد شرایط این گروه های دیگر باشید که به آنها واجد شرایط باشید و علاقه مند باشید:

متخصصان جوان

دسته جوانان حرفه ای برای جوانان خارجی ، به ویژه فارغ التحصیلان دوره متوسطه ، که مایل هستند با کسب تجربه کار حرفه ای در کانادا ، حرفه خود را ترقی دهند ، طراحی شده است.شرکت کنندگان باید قبل از درخواست ، نامه پیشنهادی استخدام شده یا قرارداد کار با کارفرمای کانادایی داشته باشند.

ویزا کانادا - هلدینگ باکی

همکاری بین المللی (کارآموزی)

رده بین المللی همکاری (کارآموزی) برای جوانان خارجی که در یک موسسه پس از متوسطه در کشور تابعیت خود ثبت نام می کنند طراحی شده است. متقاضیان می توانند برای انجام بخشی از برنامه درسی دانشگاهی خود ، یک محل کار یا کارآموزی را در کانادا تکمیل کنند و برای مدت دوره کارآموزی دانشجویان ثبت نام کنند. مجوزهای صادر شده تحت این دسته عموماً تا 12 ماه معتبر هستند ، اگرچه ممکن است برخی از شرکت کنندگان به دلیل تابعیت خود دارای اعتبار طولانی تری باشند. متقاضیان باید برای یک کار یا کارآموزی در کانادا یک نامه یا پیشنهاد شغلی امضا شده داشته باشند که مطابق با الزامات برنامه درسی دانشگاهی خود در کشور شهروندی خود باشد.