baki

چگونه نامزدها برای اجازه کار / اقامت دائم در کانادا صلاحیت می گیرند؟

برنامه ویزا استارت اپ کانادا اقامت دائم کانادا را به کارآفرینان مهاجر واجد شرایط ارائه می دهد. کاندیداها ابتدا می توانند قبل از واجد شرایط بودن برای اقامت دائم ، پس از اتمام کار و فعالیت ، و دریافت مجوز کار با حمایت سرمایه گذار مستقر در کانادا به کانادا بیایند.

ویزا کانادا - هلدینگ باکی

برای دریافت جواز کار:

داوطلبان دارای گواهی تعهد از یک نهاد تعیین شده می توانند برای شروع کار در مشاغل ، درخواست مجوز کار کوتاه مدت کنند. نهاد تعیین شده باید از درخواست پشتیبانی کند.

برای واجد شرایط بودن برای اقامت دائم:

داوطلبان باید در مدیریت مشاغل در کانادا فعالانه شرکت کنند.

عملیات تجارت یا یک بخش اساسی باید در کانادا انجام شود.

این تجارت باید در کانادا گنجانیده شود.

ویزا کانادا - هلدینگ باکی

چگونه یک کارآفرین مهاجر در نظر گرفته شده از یک نهاد مشخص حمایت می کند؟

یک کارآفرین مهاجر که قصد مهاجرت به کانادا را دارد ، باید یک پروژه تجاری پایدار داشته باشد که با احتیاط لازم توسط اشخاص تعیین شده دولتی تأیید شود. به طور معمول ، مشاوران تجاری در کانادا اکوسیستم را به همراه وکلای باتجربه در زمینه مهاجرت تجاری شرکتها تضمین می کنند که برنامه های کسب و کار نوپا ، کلیه شرایط و ضوابط مورد نیاز صنعت را برآورده می کنند.

ویزا کانادا - هلدینگ باکی

چه مدت طول می کشد تا یک کارآفرین مهاجر فرایند را طی کند؟

اگر یک کارآفرین دارای یک پروژه تجاری مناسب برای شروع کار باشد ، 4-6 ماه طول می کشد تا یک گواهی تعهد / نامه پشتیبانی از یک نهاد تعیین شده را تأمین کند. پس از دریافت نامه پشتیبانی ، درخواست اقامت دائم ارائه می شود. برای نهایی شدن درخواست صدور ویزا تقریباً 18 ماه زمان خواهد برد.

ویزا کانادا - هلدینگ باکی